Licensed to Bella Vista High School                       HY-TEK's Meet Manager
                   Capital Valley Conference Center Meet 2A                    
                             Antelope High School                              
                                    Results
 
                                 Varsity Girls                                     
                  River Valley   79.00     49.00 Antelope                      
                     Woodcreek   82.00     31.00 Antelope                      
                   Bella Vista  108.00     27.00 River Valley                  
                   Bella Vista   94.00     42.00 Woodcreek                     
 
                                 Varsity Boys                                      
                  River Valley   99.00     33.00 Antelope                      
                     Woodcreek   92.00     24.00 Antelope                      
                   Bella Vista   83.00     52.00 River Valley                  
                   Bella Vista   73.00     55.00 Woodcreek                     
                                 
                                 Frosh/Soph Girls                                     
                      Antelope   58.00     44.00 River Valley                  
                     Woodcreek   91.00     23.00 Antelope                      
                   Bella Vista   92.00     37.00 River Valley                  
                     Woodcreek   75.00     60.00 Bella Vista                   
 
                                 Frosh/Soph Boys                                      
                      Antelope   97.00     24.00 River Valley                  
                     Woodcreek   89.00     46.00 Antelope                      
                   Bella Vista  101.00     20.00 River Valley                  
                     Woodcreek   75.00     56.00 Bella Vista                                                  
 
Event 1  Girls 100 Meter Hurdles Frosh/Soph
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
Finals
  1 Babcock, Brooke            9 Antelope                 19.38   NWI  1 
  2 Calvo, Jessalyn           10 Woodcreek                20.33   NWI  1 
  3 Barry, Ashley             10 Woodcreek                21.04   NWI  1 
  4 Tyler, Walter              9 Woodcreek                21.81   NWI  1 
  5 Dosanjh, Gurveen           9 River Valley             22.21   NWI  1 
  6 Russell, Hli Xia           9 Woodcreek                23.85   NWI  2 
  7 Bali, Sanjna               9 River Valley             28.33   NWI  2 
 -- McCullough, Riley          9 Antelope                    NT   NWI  2 
 -- Wright, Shae               9 Bella Vista                 NT   NWI  1 
 -- Avalos, Samantha          10 Woodcreek                   NT   NWI  1 
 
Event 2  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Chilcutt, Isabella         9 Bella Vista              17.28   NWI 
  2 Miller, Amber             11 Woodcreek                17.35   NWI 
  3 Holmes, Grace             12 Bella Vista              17.57   NWI 
  4 Morrison, Madeline        12 River Valley             17.67   NWI 
  5 Rodriguez, Grecia         11 River Valley             18.23   NWI 
  6 Unterholzner, Sarah       10 Bella Vista              18.43   NWI 
  7 Montalvo, Eliana           9 River Valley             18.60   NWI 
 -- Rogers, Rachel            12 Bella Vista                 NT   NWI 
 
Event 3  Boys 110 Meter Hurdles Frosh/Soph
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Santos, Ryan               9 Woodcreek                17.94   NWI  1 
  2 Earls, Isaiah              9 Woodcreek                18.67   NWI  1 
  3 Goold, Aaron               9 Woodcreek                18.87   NWI  1 
  4 Romano, Vincent            9 Bella Vista              19.08   NWI  2 
  5 Rodatos, Alex             10 Woodcreek                19.91   NWI  1 
  6 Robinson, Quinton          9 Woodcreek                20.10   NWI  1 
  7 Arana, Pablo               9 River Valley             20.36   NWI  1 
  8 Tsoy, Igor                10 Woodcreek                20.61   NWI  2 
  9 Walker, Jaelen             9 Woodcreek                21.36   NWI  1 
 -- Pool, Sean                 9 Antelope                    NT   NWI  2 
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Sandhar, Saahil           12 River Valley             16.45   NWI 
  2 McMenamy, Josiah          11 River Valley             18.18   NWI 
  3 Tkachuk, Daniel           11 Bella Vista              18.27   NWI 
  4 Felix, Fernando           12 River Valley             21.92   NWI 
  5 Khabra, Jaspreet          12 River Valley             22.60   NWI 
 -- Gibson, Johnathan         11 River Valley                NT   NWI 
 
Event 5  Girls 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wooden, Sydney            10 Bella Vista            6:06.29  
  2 Baade, Chloe               9 Bella Vista            6:07.59  
  3 Hernandez, Lucia           9 Bella Vista            6:08.58  
  4 Martin, Sophia            10 Woodcreek              6:10.63  
  5 Vincent, Olivia           10 Woodcreek              6:13.58  
  6 Crichton, Shaelyn          9 Bella Vista            6:19.55  
  7 Perekopskiy, Antonina     10 Bella Vista            6:22.22  
  8 Rourke, Emma              10 Woodcreek              6:24.46  
  9 Kaur, Sukhmanpreet         9 River Valley           7:10.05  
 10 Goss, Caura               10 River Valley           7:11.75  
 -- Daniel, Jade              10 River Valley                NT  
 -- Kandola, Simrandeep        9 River Valley                NT  
 -- Shah, Priya               10 Bella Vista                 NT  
 
Event 6  Boys 1600 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 LaRoe, Ben                10 Bella Vista            5:05.08  
  2 Marlatt, Bruce            10 Bella Vista            5:07.08  
  3 Rowlette, Carson           9 Woodcreek              5:07.53  
  4 Harrod, Connor            10 Bella Vista            5:07.75  
  5 Sanchez Torres, Gilbert    9 Bella Vista            5:10.57  
  6 Wooden, Alex              10 Bella Vista            5:11.36  
  7 Norton, Jacob             10 Bella Vista            5:11.65  
  8 Grimaldi, Keegan          10 Antelope               5:11.99  
  9 Cobabe, Ashton            10 Bella Vista            5:17.02  
 10 Do, Kyle                  10 Antelope               5:17.70  
 11 Jensen, Zach               9 Woodcreek              5:19.73  
 12 Richards, Jackson          9 Antelope               5:22.05  
 13 Black, Ethan               9 Bella Vista            5:24.43  
 14 Rowlette, Ethan           10 Woodcreek              5:28.10  
 15 Prasad-Brown, Travis       9 River Valley           5:35.33  
 16 Hymas, Evan               10 Bella Vista            5:37.27  
 17 Maksimovich, Andrew       10 Antelope               5:40.89  
 18 Barry, Jaxon               9 Bella Vista            5:45.63  
 19 Briseno, Ethan            10 Bella Vista            5:45.89  
 20 Aulakh, Sukhpreet         10 Antelope               5:49.69  
 21 Gonzalez, Isidro           9 River Valley           5:57.77  
 22 Boyal, Simranjit           9 River Valley           5:58.73  
 23 Schaal, Kane              10 River Valley           6:03.23  
 24 Seaman, Jaden              9 Antelope               6:07.00  
 25 Singh, Manjot             10 Antelope               6:25.36  
 26 Bibra, Gursean            10 Antelope               6:26.97  
 27 Yep, Connor               10 Bella Vista            6:27.24  
 28 Melendez, Gerardo          9 River Valley           6:46.69  
 29 Haydon, Daniel            10 River Valley           6:50.18  
 30 Singh, Jasjit              9 River Valley           6:57.82  
 31 Judge, Chetveer            9 River Valley           6:59.34  
 -- DiGiordano, Michael       10 Antelope                    NT  
 -- Austin, Jeremy            10 Antelope                    NT  
 -- Robles, Cristian          11 River Valley                NT  
 -- Moeini-Rastegar, Ashkan   10 Bella Vista                 NT  
 
Event 7  Girls 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Woodcreek  'A'                                        54.15  
     1) Curtis, Gracie 9                2) Torrey, Brooke 9               
     3) Reynolds, Hailey 10             4) Senali, Edirisinghe 9          
  2 Bella Vista  'A'                                      56.63  
     1) Davidoff, Nicole 9              2) Keith, MacKenzie 9             
     3) Debia, Keila 9                  4) O'Brien, Kathleen 9            
  3 Antelope  'A'                                         57.19  
     1) Sanders, India 10               2) Arahan, Ayesha 9               
     3) Tran, Vivian 9                  4) Babcock, Brooke 9              
  4 Woodcreek  'B'                                     x1:00.35  
     1) Barry, Ashley 10                2) Arroyo, Alyssa 10              
     3) Fogal, Ashley 10                4) Erin, Darneille 9              
  5 River Valley  'A'                                   1:01.79  
     1) Harris, Kate 10                 2) White, Jayme 9                 
     3) Pena, Genesis 10                4) Samrai, Auria 10               
 
Event 8  Boys 4x100 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Antelope  'A'                                         47.00  
     1) Seetahal, Brandon 9             2) White, Elijah 9                
     3) Cole, Cameron 9                 4) Brown, Kasai 9                 
 -- River Valley  'A'                                        NT  
     1) Arana, Pablo 9                  2) Sanghu, Amit 9                 
     3) Peoples, Derrion 9              4) Butler, Tony 9                 
 -- Woodcreek  'A'                                          DNF  
     1) Riffie, Alexander 9             2) Tucker, Jackson 10             
     3) Rosson, Ransyn 9                4) Herkenrath, DJ 9               
 -- Bella Vista  'A'                                        DNF  
     1) Cabatingan, Joaquin 10          2) Anderson, Seth 10              
     3) Romano, Vincent 9               4) Carter, Crishon 10             
 
Event 9  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Woodcreek  'A'                                        50.18  
     1) Blankenship, CJ 12              2) Gregg, Lilly 11                
     3) Heywood, Valerie 12             4) Evans, Maiya 12                
  2 Bella Vista  'A'                                      50.19  
     1) Pantis, Zoe 12                  2) Dismukes, Reyna 10             
     3) Radcliff, Rachel 10             4) Barthel, Emma 12               
  3 Antelope  'A'                                         51.35  
     1) Huddleston, Amaya 10            2) Jordan, Angelina 11            
     3) Jordan, Angel 11                4) Burton, Kylie 11               
  4 Woodcreek  'B'                                       x53.31  
     1) Robinson, Anaya 12              2) Davis, Riley 12                
     3) Miller, Amber 11                4) Bryant, Kailee 11              
  5 River Valley  'A'                                     53.63  
     1) Jalivay, Ashley 11              2) Hagen, Genevieve 12            
     3) Kaur, Harpreet 12               4) Montalvo, Eliana 9             
 
Event 10  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Woodcreek  'A'                                        44.91  
     1) Panlilio, Tyler 11              2) Neal, Chase 11                 
     3) Pontes, Jacob 10                4) Haas, John 10                  
  2 River Valley  'A'                                     45.56  
     1) Baker, George 9                 2) Singh, Abhishek 12             
     3) Totman, Collin 9                4) Kyambadde, David 12            
  3 Antelope  'A'                                         45.59  
     1) Siguenza, Rai 11                2) Huddleston, Jerry 10           
     3) Brown, Kedrian 12               4) Thomason, Isiah 12             
  4 River Valley  'B'                                    x49.92  
     1) Chacon, Juan 12                 2) Graham, Destin 11              
     3) Singh, Harkirat 11              4) Smith, Nathan 11               
 
Event 11  Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Swenson, Leila             9 Bella Vista            5:33.11  
  2 Conine (Holland), Sarah   11 River Valley           5:33.31  
  3 Childs, McKenzie           9 Bella Vista            5:51.58  
  4 Ramirez Villa, Evelyn     11 River Valley           6:00.97  
  5 Roby, Jordan              11 Woodcreek              6:12.78  
  6 Centerwall, Jordyn        12 Bella Vista            6:25.87  
 -- Kidd, Faith               11 Bella Vista                 NT  
 -- Craig, Faith              11 River Valley                NT  
 -- McKee, Melina             10 Woodcreek                   NT  
 
Event 12  Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 King, Damian              12 Bella Vista            4:41.38  
  2 Reeves, Lucas             11 Woodcreek              4:43.08  
  3 Cochran, Spencer          12 Bella Vista            4:45.42  
  4 King, Tristan             12 Bella Vista            4:46.33  
  5 McKay, Kaden              11 Woodcreek              4:51.50  
  6 Larson, Jacob             11 Woodcreek              4:54.72  
  7 Ledezma, Jose              9 River Valley           5:00.63  
  8 Tami, James               11 Woodcreek              5:07.82  
  9 Sangha, Harman            11 River Valley           5:07.89  
 10 Johal, Abhayjot           12 River Valley           5:08.35  
 11 Manley, Evan              11 Bella Vista            5:12.37  
 12 Franco, Diego             11 River Valley           5:18.93  
 13 La Porte, Jeremy          11 Bella Vista            5:19.29  
 14 Wills, Cameron            11 Woodcreek              5:21.45  
 15 Costa-Phillips, Austin    12 River Valley           5:31.31  
 16 Howard, Gary              11 Bella Vista            5:33.87  
 17 Payne, Andrew             12 Bella Vista            5:45.86  
 18 Campbell, Keith           11 Bella Vista            6:03.12  
 19 Lopez-Guzman, Tony        11 River Valley           6:37.02  
 -- Crummett, Jacob           11 Bella Vista                 NT  
 -- Pureco, Emiliano          11 River Valley                NT  
 -- Doty, Dillon              10 Woodcreek                   NT  
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Brenner, Audrey           10 Bella Vista            1:07.60  
  2 Erin, Darneille            9 Woodcreek              1:09.34  
  3 Hunter, Lexi              10 Woodcreek              1:10.53  
  4 Perez, Brianna             9 Antelope               1:10.84  
  5 Bueno, Bella              10 Woodcreek              1:17.57  
  6 Silva Bandilla, Esmerald  10 River Valley           1:22.82  
 -- Carbone, Corrie            9 Woodcreek                   NT  
 -- Gallegos, Victoria        10 Bella Vista                 NT  
 
Event 14  Boys 400 Meter Dash Frosh/Soph
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Herkenrath, DJ             9 Woodcreek                54.89   1 
  2 Shaw, Elijah               9 Bella Vista              55.58   1 
  3 Carter, Crishon           10 Bella Vista              56.62   1 
  4 Colosimo, Matthew          9 Woodcreek                57.16   1 
  5 Halford, Jasper           10 Woodcreek                57.20   1 
  6 Tucker, Jackson           10 Woodcreek                57.21   1 
  7 Sunzeri, Kevin            10 Bella Vista              57.54   1 
  8 Biddlecomb, Edward        10 Bella Vista              58.76   2 
  9 Lakhno, Mark              10 Bella Vista              59.10   1 
 10 Li, Aaron                 10 Bella Vista              59.15   1 
 11 Green, Austin             10 Woodcreek              1:00.00   2 
 12 Little, Wlliam             9 Antelope               1:04.68   2 
 13 Waterman, Ethan            9 Woodcreek              1:06.58   2 
 -- Cole, Cameron              9 Antelope                    NT   2 
 -- Haydon, Griffin           10 River Valley                NT   2 
 -- Rojas, Joel               10 River Valley                NT   2 
 
Event 15  Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Burton, Kylie             11 Antelope               1:00.22  
  2 Sandoval, Alex            12 Woodcreek              1:00.88  
  3 Heywood, Valerie          12 Woodcreek              1:03.87  
  4 Blankenship, CJ           12 Woodcreek              1:05.00  
  5 Bryant, Kailee            11 Woodcreek              1:05.64  
  6 Bartlett, Haley           11 Bella Vista            1:08.88  
  7 Kaur, Inderpreet          10 River Valley           1:11.54  
 
Event 16  Boys 400 Meter Dash Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Anderson, Cameron         12 Bella Vista              52.20   1 
  2 Harriman, Gannon          10 Woodcreek                52.80   1 
  3 Kopitske, Nicholas        12 Bella Vista              53.77   1 
  4 Buys, Carson               9 Antelope                 53.91   1 
  5 O’roy, Jaelen           10 Antelope                 55.08   1 
  6 Waterman, Jacob           12 Woodcreek                55.21   1 
  7 Ford, Amiel               11 Antelope                 55.25   1 
  8 Buckerfield, Will         11 Bella Vista              55.61   1 
  9 Totman, Collin             9 River Valley             55.81   1 
 10 Fernandez, Adonis         11 Antelope                 57.68   2 
 11 Heinrich, Jared           12 Bella Vista            1:02.28   2 
 -- Simpson, Carsen           12 River Valley                NT   2 
 -- Smith, Nathan             11 River Valley                NT   2 
 -- Bair, Benjamin            12 Woodcreek                   NT   2 
 -- Ramirez Jauregui, Jesus   12 River Valley                NT   2 
 
Event 17  Girls 100 Meter Dash Frosh/Soph
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 O'Brien, Kathleen          9 Bella Vista              13.69   NWI  1 
  2 Senali, Edirisinghe        9 Woodcreek                13.70   NWI  1 
  3 Torrey, Brooke             9 Woodcreek                13.78   NWI  1 
  4 Babcock, Brooke            9 Antelope                 14.25   NWI  1 
  5 Curtis, Gracie             9 Woodcreek                14.52   NWI  1 
  6 Briggs, Ashleigh           9 Bella Vista              14.72   NWI  1 
  7 Arahan, Ayesha             9 Antelope                 15.01   NWI  2 
  8 Keith, MacKenzie           9 Bella Vista              15.06   NWI  2 
  9 Tran, Vivian               9 Antelope                 15.21   NWI  2 
 10 Sanders, India            10 Antelope                 15.27   NWI  2 
 11 Reynolds, Hailey          10 Woodcreek                15.31   NWI  1 
 12 Davidoff, Nicole           9 Bella Vista              15.35   NWI  2 
 13 Souza, Alicia              9 Woodcreek                15.47   NWI  2 
 14 Samrai, Auria             10 River Valley             15.56   NWI  2 
 15 Beknazarov, Kristina       9 Antelope                 15.62   NWI  3 
 16 Alvarado, Caitlyn          9 Bella Vista              15.64   NWI  3 
 17 Debia, Keila               9 Bella Vista              15.67   NWI  3 
 18 Arroyo, Alyssa            10 Woodcreek                15.81   NWI  3 
 19 Erickson, Brooklyn        10 Woodcreek                15.82   NWI  2 
 20 White, Jayme               9 River Valley             15.87   NWI  3 
 20 Pena, Genesis             10 River Valley             15.87   NWI  2 
 22 Raul, Navneet             10 River Valley             15.89   NWI  3 
 23 Woosley, Emily             9 Bella Vista              15.92   NWI  3 
 24 Asper, Josephine           9 Bella Vista              16.27   NWI  4 
 25 Robinson, Zipporah        10 Bella Vista              16.31   NWI  4 
 26 Mannerino, Julia           9 Bella Vista              16.56   NWI  3 
 27 Fogal, Ashley             10 Woodcreek                17.03   NWI  4 
 28 Harris, Kate              10 River Valley             17.99   NWI  4 
 -- Barry, Ashley             10 Woodcreek                   NT   NWI  1 
 -- Gross, Caroline           10 Bella Vista                 NT   NWI  1 
 -- McCullough, Riley          9 Antelope                    NT   NWI  3 
 
Event 18  Boys 100 Meter Dash Frosh/Soph
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 White, Elijah              9 Antelope                 12.33   NWI  1 
  2 Brown, Kasai               9 Antelope                 12.34   NWI  2 
  3 Rosson, Ransyn             9 Woodcreek                12.36   NWI  1 
  4 Cabatingan, Joaquin       10 Bella Vista              12.52   NWI  1 
  5 Duma, Angelo              10 Bella Vista              12.58   NWI  2 
  6 Romano, Vincent            9 Bella Vista              12.60   NWI  1 
  7 Anderson, Seth            10 Bella Vista              12.61   NWI  1 
  7 Riffie, Alexander          9 Woodcreek                12.61   NWI  1 
  9 Seetahal, Brandon          9 Antelope                 12.63   NWI  2 
 10 Carrillo, Gabriel          9 Bella Vista              12.87   NWI  2 
 11 Berry, Zach               10 Woodcreek                12.88   NWI  1 
 12 Ly, Jefery                10 Woodcreek                12.93   NWI  1 
 13 Parino, Travis             9 Bella Vista              12.96   NWI  2 
 14 Santos, Ryan               9 Woodcreek                13.34   NWI  3 
 15 Sanghu, Amit               9 River Valley             13.57   NWI  2 
 16 Huang, Evan               10 Bella Vista              13.78   NWI  3 
 17 Cary, Paul                 9 Bella Vista              13.87   NWI  3 
 18 DePeel, Cade              10 Bella Vista              14.67   NWI  3 
 19 Wallace, Reid              9 Bella Vista              14.71   NWI  3 
 20 Mendez, Josue              9 Bella Vista              14.97   NWI  3 
 21 Sandoval, Samuel           9 Bella Vista              15.20   NWI  3 
 -- Chang, Eric                9 Bella Vista                 NT   NWI  3 
 -- Williams, Garlin           9 Antelope                    NT   NWI  2 
 -- Butler, Tony               9 River Valley                NT   NWI  1 
 -- Peoples, Derrion           9 River Valley                NT   NWI  2 
 -- Mello, Hunter              9 Bella Vista                 NT   NWI  3 
 -- Joab, Joshua               9 Bella Vista                 NT   NWI  2 
 
Event 19  Girls 100 Meter Dash Varsity
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Barthel, Emma             12 Bella Vista              13.02   NWI  1 
  2 Evans, Maiya              12 Woodcreek                13.17   NWI  1 
  3 Pantis, Zoe               12 Bella Vista              13.33   NWI  1 
  4 Dismukes, Reyna           10 Bella Vista              13.45   NWI  1 
  5 Jordan, Angelina          11 Antelope                 13.60   NWI  1 
  6 Arisa, Ijeoma             10 Antelope                 13.83   NWI  2 
  7 Radcliff, Rachel          10 Bella Vista              13.84   NWI  1 
  8 Huddleston, Amaya         10 Antelope                 14.02   NWI  1 
  9 Robinson, Anaya           12 Woodcreek                14.16   NWI  2 
 10 Rasmussen, Isabelle        9 Bella Vista              14.41   NWI  2 
 11 Jalivay, Ashley           11 River Valley             14.50   NWI  2 
 12 Davis, Riley              12 Woodcreek                14.51   NWI  2 
 13 Dang, Jade                11 Antelope                 14.66   NWI  1 
 14 Kaur, Harpreet            12 River Valley             14.85   NWI  2 
 15 Abe, Hanna                10 River Valley             15.14   NWI  2 
 16 Vogt, Lillieann           11 Bella Vista              15.30   NWI  3 
 17 Duran, Mia                11 Antelope                 15.31   NWI  3 
 18 Kaur, Jasmine             12 River Valley             15.39   NWI  3 
 19 Kang, Saman               12 Antelope                 15.45   NWI  3 
 20 Mitchell, Ashleigh        11 Bella Vista              15.76   NWI  3 
 21 Sines, Stacia             11 River Valley             15.90   NWI  3 
 22 Gallardo, Elyse           12 Bella Vista              16.16   NWI  3 
 -- Chavez, Gabriela          11 River Valley                NT   NWI  2 
 -- Jordan, Angel             11 Antelope                    NT   NWI  1 
 -- Leyno, Alexus             11 River Valley                NT   NWI  3 
 -- Hanson, Isabella          11 River Valley                NT   NWI  2 
 
Event 20  Boys 100 Meter Dash Varsity
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Strelchik, Dennis         12 Bella Vista              11.88   NWI  1 
  2 Pontes, Jacob             10 Woodcreek                11.97   NWI  1 
  2 Haas, John                10 Woodcreek                11.97   NWI  1 
  4 Butler, Jacob             10 Bella Vista              11.98   NWI  1 
  5 Panlilio, Tyler           11 Woodcreek                12.04   NWI  1 
  6 Knight, Jason             12 Bella Vista              12.21   NWI  2 
  7 Sandhar, Saahil           12 River Valley             12.26   NWI  4 
  8 Huddleston, Jerry         10 Antelope                 12.30   NWI  4 
  9 Astor, Ethan              12 Woodcreek                12.31   NWI  1 
 10 Singh, Abhishek           12 River Valley             12.42   NWI  2 
 11 Siguenza, Rai             11 Antelope                 12.43   NWI  2 
 12 Kyambadde, David          12 River Valley             12.51   NWI  1 
 13 Baker, George              9 River Valley             12.52   NWI  1 
 14 Harris, Brennon           11 Woodcreek                12.54   NWI  1 
 15 Key-Anderson, Jamele      12 Antelope                 12.76   NWI  4 
 16 Chow, Jake                11 Bella Vista              12.79   NWI  3 
 17 Stanford, Noah            10 River Valley             13.01   NWI  2 
 18 Dahlen, Bryce             12 River Valley             13.06   NWI  3 
 19 Singh, Harkirat           11 River Valley             13.18   NWI  2 
 20 White, Tyler              11 Bella Vista              13.20   NWI  2 
 21 Takhar, Shaun             11 River Valley             13.23   NWI  2 
 22 Alikhan, Ilias            11 Antelope                 13.38   NWI  3 
 23 Chacon, Juan              12 River Valley             13.63   NWI  3 
 24 Graham, Destin            11 River Valley             13.65   NWI  3 
 25 Cardoza, Luis             11 River Valley             13.88   NWI  4 
 25 Kiolbassa, Russell        11 Antelope                 13.88   NWI  3 
 27 Gray-Greene, Westley      11 Bella Vista              14.07   NWI  3 
 28 Chernoff, Ryan            11 Bella Vista              14.23   NWI  4 
 29 Vargas, Matthew           12 Woodcreek                14.57   NWI  4 
 -- Yang, Johnathan            9 River Valley                NT   NWI  3 
 -- Gibson, Johnathan         11 River Valley                NT   NWI  2 
 -- Peri, Adam                11 Woodcreek                   NT   NWI  3 
 -- Greenwell, Tyson          11 Woodcreek                   NT   NWI  2 
 
Event 21  Girls 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Torrey, Brooke             9 Woodcreek                54.42   1 
  2 Babcock, Brooke            9 Antelope                 54.90   1 
  3 Barry, Ashley             10 Woodcreek                59.64   1 
  4 Dosanjh, Gurveen           9 River Valley           1:00.37   1 
  5 Calvo, Jessalyn           10 Woodcreek              1:03.81   1 
  6 Ball, Susanna             10 Bella Vista            1:07.58   2 
  7 Russell, Hli Xia           9 Woodcreek              1:09.33   2 
  8 Bali, Sanjna               9 River Valley           1:10.08   1 
 -- Avalos, Samantha          10 Woodcreek                   NT   1 
 -- McCullough, Riley          9 Antelope                    NT   2 
 
Event 22  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Burton, Kylie             11 Antelope                 47.39   1 
  2 Holmes, Grace             12 Bella Vista              49.56   1 
  3 Chilcutt, Isabella         9 Bella Vista              50.96   1 
  4 Miller, Amber             11 Woodcreek                51.18   1 
  5 Unterholzner, Sarah       10 Bella Vista              52.06   1 
  6 Montalvo, Eliana           9 River Valley             52.89   1 
  7 Rodriguez, Grecia         11 River Valley             55.51   1 
  8 Morrison, Madeline        12 River Valley             56.47   2 
  9 Bartlett, Haley           11 Bella Vista            1:01.94   2 
 -- Dix, Victoria             12 Bella Vista                 NT   2 
 
Event 23  Boys 300 Meter Hurdles Frosh/Soph
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Earls, Isaiah              9 Woodcreek                46.00   1 
  2 Romano, Vincent            9 Bella Vista              47.52   1 
  3 Santos, Ryan               9 Woodcreek                48.10   1 
  4 Robinson, Quinton          9 Woodcreek                48.43   1 
  5 Rodatos, Alex             10 Woodcreek                48.95   1 
  6 Arana, Pablo               9 River Valley             49.49   1 
  7 Hill, Drake                9 Woodcreek                50.22   2 
  8 Pool, Sean                 9 Antelope                 50.72   2 
  9 Goold, Aaron               9 Woodcreek                51.86   1 
 10 Tsoy, Igor                10 Woodcreek                53.09   2 
 11 Lakhno, Mark              10 Bella Vista              54.54   1 
 12 Walker, Jaelen             9 Woodcreek                58.31   1 
 -- Pibal, Aspen              10 Woodcreek                   NT   2 
 -- Coker, Brian               9 Bella Vista                 NT   2 
 
Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sandhar, Saahil           12 River Valley             44.22  
  2 Harris, Brennon           11 Woodcreek                46.49  
  3 Tkachuk, Daniel           11 Bella Vista              47.93  
  4 Strelchik, Dennis         12 Bella Vista              49.55  
  5 Cordova, Luke             12 Woodcreek                50.82  
  6 Gibson, Johnathan         11 River Valley             51.53  
  7 Khabra, Jaspreet          12 River Valley             52.33  
  8 Felix, Fernando           12 River Valley             59.91  
 
Event 25  Girls 800 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Brenner, Audrey           10 Bella Vista            2:45.64  
  2 Delgado, Sara              9 Woodcreek              2:45.69  
  3 Hernandez, Lucia           9 Bella Vista            2:47.19  
  4 Vincent, Olivia           10 Woodcreek              2:50.77  
  5 Perekopskiy, Antonina     10 Bella Vista            2:52.82  
  6 Crichton, Shaelyn          9 Bella Vista            2:54.36  
  7 Martin, Sophia            10 Woodcreek              2:58.27  
  8 Rourke, Emma              10 Woodcreek              3:02.74  
  9 Goss, Caura               10 River Valley           3:06.00  
 -- Daniel, Jade              10 River Valley                NT  
 -- Kaur, Sukhmanpreet         9 River Valley                NT  
 -- Silva Bandilla, Esmerald  10 River Valley                NT  
 -- Kandola, Simrandeep        9 River Valley                NT  
 -- Gallegos, Victoria        10 Bella Vista                 NT  
 
Event 26  Boys 800 Meter Run Frosh/Soph
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Norton, Jacob             10 Bella Vista            2:17.88   1 
  2 Wooden, Alex              10 Bella Vista            2:18.52   1 
  3 Do, Kyle                  10 Antelope               2:20.79   1 
  4 Li, Aaron                 10 Bella Vista            2:21.61   1 
  5 Rowlette, Carson           9 Woodcreek              2:22.17   1 
  6 Sunzeri, Kevin            10 Bella Vista            2:26.59   1 
  7 Cobabe, Ashton            10 Bella Vista            2:27.93   1 
  8 Black, Ethan               9 Bella Vista            2:28.43   1 
  9 Barry, Jaxon               9 Bella Vista            2:28.71   1 
 10 Jensen, Zach               9 Woodcreek              2:29.44   1 
 11 Abel, Ryan                 9 Woodcreek              2:30.12   2 
 12 Biddlecomb, Edward        10 Bella Vista            2:30.83   1 
 13 Lakhno, Mark              10 Bella Vista            2:30.99   1 
 14 Rowlette, Ethan           10 Woodcreek              2:32.42   1 
 15 Hymas, Evan               10 Bella Vista            2:33.37   1 
 16 Osborne, Colby             9 Woodcreek              2:34.35   2 
 17 Prasad-Brown, Travis       9 River Valley           2:36.44   2 
 18 Briseno, Ethan            10 Bella Vista            2:38.21   1 
 19 Boyal, Simranjit           9 River Valley           2:41.74   2 
 20 Schaal, Kane              10 River Valley           2:41.97   1 
 21 Lane, Andrew              10 Bella Vista            2:42.72   2 
 22 Gonzalez, Isidro           9 River Valley           2:44.28   1 
 23 Singh, Manjot             10 Antelope               2:44.86   2 
 24 Cordova, Jackson          10 Woodcreek              2:48.88   2 
 25 Norton, Jonathan          10 Bella Vista            2:49.77   2 
 26 Bibra, Gursean            10 Antelope               2:52.59   2 
 27 DePeel, Cody              10 Bella Vista            2:54.07   2 
 28 Haydon, Daniel            10 River Valley           3:00.03   2 
 29 Melendez, Gerardo          9 River Valley           3:01.50   2 
 30 Judge, Chetveer            9 River Valley           3:06.49   2 
 31 Singh, Jasjit              9 River Valley           3:13.23   2 
 32 Haydon, Griffin           10 River Valley           4:03.47   2 
 -- Ahmadi, Parsa             10 Bella Vista                 NT   2 
 -- Austin, Jeremy            10 Antelope                    NT   1 
 -- Moeini-Rastegar, Ashkan   10 Bella Vista                 NT   2 
 -- Yep, Connor               10 Bella Vista                 NT   2 
 
Event 27  Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rasmussen, Abigail        12 Bella Vista            2:32.12  
  2 Swenson, Leila             9 Bella Vista            2:34.48  
  3 Dinin, Natalie            11 Bella Vista            2:34.49  
  4 Conine (Holland), Sarah   11 River Valley           2:38.68  
  5 Grafton, Jordan           12 Bella Vista            2:46.01  
  6 Ramirez Villa, Evelyn     11 River Valley           2:52.27  
  7 Torres, Jacky             11 Woodcreek              2:56.35  
  8 Roby, Jordan              11 Woodcreek              2:58.43  
  9 Olson, Kyndel             11 Woodcreek              3:16.11  
 10 Shah, Priya               10 Bella Vista            3:17.76  
 11 Bazan, Carolina           11 Woodcreek              3:23.42  
 12 Mitchell, Ashleigh        11 Bella Vista            3:29.68  
 -- Kidd, Faith               11 Bella Vista                 NT  
 -- McKee, Melina             10 Woodcreek                   NT  
 -- Gow, Hannah               12 Bella Vista                 NT  
 -- Gregg, Lilly              11 Woodcreek                   NT  
 -- Mendez, Raquel            11 Woodcreek                   NT  
 -- Craig, Faith              11 River Valley                NT  
 -- Centerwall, Jordyn        12 Bella Vista                 NT  
 
Event 28  Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Anderson, Cameron         12 Bella Vista            2:08.50  
  2 DiPentino, Anthony        11 Woodcreek              2:09.77  
  3 Reeves, Lucas             11 Woodcreek              2:10.67  
  4 Sandoval, Efrain          11 Woodcreek              2:13.90  
  5 McKay, Kaden              11 Woodcreek              2:14.64  
  6 Albor, Bryan              11 Bella Vista            2:14.96  
  7 Crummett, Jacob           11 Bella Vista            2:15.65  
  8 Johal, Abhayjot           12 River Valley           2:18.85  
  9 Larson, Jacob             11 Woodcreek              2:18.90  
 10 Sangha, Harman            11 River Valley           2:19.06  
 11 Vargas, Diego             11 Bella Vista            2:20.95  
 12 Bradford, Sean            12 Bella Vista            2:21.54  
 13 Tami, James               11 Woodcreek              2:21.87  
 14 Howard, Gary              11 Bella Vista            2:24.92  
 15 Franco, Diego             11 River Valley           2:26.31  
 16 Diaz, Julian              12 Woodcreek              2:27.09  
 17 Wills, Cameron            11 Woodcreek              2:30.64  
 18 Esparza, Victor           12 River Valley           2:32.33  
 19 Payne, Andrew             12 Bella Vista            2:36.12  
 20 Costa-Phillips, Austin    12 River Valley           2:40.72  
 21 Cuison, Vicente           11 Woodcreek              2:44.85  
 22 Lopez-Guzman, Tony        11 River Valley           2:50.05  
 -- Pureco, Emiliano          11 River Valley                NT  
 -- Ramirez Jauregui, Jesus   12 River Valley                NT  
 -- Ford, Amiel               11 Antelope                    NT  
 -- Ledezma, Jose              9 River Valley                NT  
 -- Harlow, Dakota            11 Bella Vista                 NT  
 -- Campbell, Keith           11 Bella Vista                 NT  
 -- La Porte, Jeremy          11 Bella Vista                 NT  
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash Frosh/Soph
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 O'Brien, Kathleen          9 Bella Vista              29.33   NWI  1 
  2 Briggs, Ashleigh           9 Bella Vista              30.78   NWI  1 
  3 Curtis, Gracie             9 Woodcreek                31.21   NWI  1 
  4 Bueno, Bella              10 Woodcreek                31.88   NWI  2 
  5 Hunter, Lexi              10 Woodcreek                32.13   NWI  1 
  6 Keith, MacKenzie           9 Bella Vista              32.39   NWI  1 
  7 Arahan, Ayesha             9 Antelope                 32.58   NWI  2 
  8 Erin, Darneille            9 Woodcreek                32.67   NWI  1 
  9 Pena, Genesis             10 River Valley             32.72   NWI  2 
 10 White, Jayme               9 River Valley             32.82   NWI  3 
 11 Davidoff, Nicole           9 Bella Vista              33.00   NWI  1 
 12 Beknazarov, Kristina       9 Antelope                 33.01   NWI  2 
 13 Arroyo, Alyssa            10 Woodcreek                33.58   NWI  2 
 14 Souza, Alicia              9 Woodcreek                33.69   NWI  1 
 15 Erickson, Brooklyn        10 Woodcreek                33.93   NWI  2 
 16 Raul, Navneet             10 River Valley             33.99   NWI  3 
 17 Asper, Josephine           9 Bella Vista              34.94   NWI  3 
 18 Mannerino, Julia           9 Bella Vista              35.16   NWI  3 
 19 Fogal, Ashley             10 Woodcreek                36.53   NWI  3 
 -- Sanders, India            10 Antelope                    NT   NWI  2 
 -- Alvarado, Caitlyn          9 Bella Vista                 NT   NWI  2 
 -- Reynolds, Hailey          10 Woodcreek                   NT   NWI  1 
 -- Carbone, Corrie            9 Woodcreek                   NT   NWI  3 
 -- Tran, Vivian               9 Antelope                    NT   NWI  2 
 
Event 30  Boys 200 Meter Dash Frosh/Soph
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Tucker, Jackson           10 Woodcreek                24.94   NWI  1 
  2 Carter, Crishon           10 Bella Vista              25.22   NWI  1 
  3 Herkenrath, DJ             9 Woodcreek                25.42   NWI  1 
  4 Cabatingan, Joaquin       10 Bella Vista              25.49   NWI  1 
  5 Shaw, Elijah               9 Bella Vista              25.65   NWI  1 
  6 Rosson, Ransyn             9 Woodcreek                25.66   NWI  1 
  7 Brown, Kasai               9 Antelope                 25.68   NWI  2 
  8 Fox, Dylan                 9 Woodcreek                25.71   NWI  1 
  9 Seetahal, Brandon          9 Antelope                 26.00   NWI  2 
 10 Anderson, Seth            10 Bella Vista              26.08   NWI  1 
 11 Riffie, Alexander          9 Woodcreek                26.14   NWI  2 
 12 Schurr, Jeremiah           9 Bella Vista              26.19   NWI  3 
 13 Cole, Cameron              9 Antelope                 26.20   NWI  3 
 14 Colosimo, Matthew          9 Woodcreek                26.21   NWI  2 
 15 Halford, Jasper           10 Woodcreek                26.23   NWI  4 
 16 McIntire, Zachary          9 River Valley             26.42   NWI  2 
 17 Carrillo, Gabriel          9 Bella Vista              26.49   NWI  2 
 18 Berry, Zach               10 Woodcreek                26.71   NWI  2 
 18 Joyce, Joshua             10 Antelope                 26.71   NWI  4 
 20 Green, Austin             10 Woodcreek                26.83   NWI  3 
 21 Ly, Jefery                10 Woodcreek                26.92   NWI  1 
 22 Sanghu, Amit               9 River Valley             27.91   NWI  3 
 23 Huang, Evan               10 Bella Vista              27.97   NWI  4 
 24 Cary, Paul                 9 Bella Vista              28.65   NWI  3 
 25 Waterman, Ethan            9 Woodcreek                29.55   NWI  3 
 26 DePeel, Cade              10 Bella Vista              30.08   NWI  3 
 27 Wallace, Reid              9 Bella Vista              30.48   NWI  4 
 28 Mendez, Josue              9 Bella Vista              30.81   NWI  4 
 29 Sandoval, Samuel           9 Bella Vista              32.13   NWI  4 
 -- Stone, Ben                10 Woodcreek                   NT   NWI  2 
 -- Rojas, Joel               10 River Valley                NT   NWI  4 
 -- Chang, Eric                9 Bella Vista                 NT   NWI  4 
 -- Butler, Tony               9 River Valley                NT   NWI  2 
 -- Lakhno, Mark              10 Bella Vista                 NT   NWI  3 
 -- Parino, Travis             9 Bella Vista                 NT   NWI  3 
 -- Williams, Garlin           9 Antelope                    NT   NWI  4 
 
Event 31  Girls 200 Meter Dash Varsity
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Barthel, Emma             12 Bella Vista              26.88   NWI  1 
  2 Dismukes, Reyna           10 Bella Vista              27.06   NWI  1 
  3 Pantis, Zoe               12 Bella Vista              27.50   NWI  1 
  4 Heywood, Valerie          12 Woodcreek                27.56   NWI  1 
  5 Bryant, Kailee            11 Woodcreek                28.29   NWI  2 
  6 Sandoval, Alex            12 Woodcreek                28.42   NWI  1 
  7 Jordan, Angelina          11 Antelope                 28.45   NWI  1 
  8 Huddleston, Amaya         10 Antelope                 28.62   NWI  2 
  9 Arisa, Ijeoma             10 Antelope                 28.78   NWI  2 
 10 Radcliff, Rachel          10 Bella Vista              28.95   NWI  1 
 11 Rasmussen, Isabelle        9 Bella Vista              29.00   NWI  2 
 12 Jordan, Angel             11 Antelope                 29.03   NWI  1 
 13 Evans, Maiya              12 Woodcreek                29.33   NWI  1 
 14 Robinson, Anaya           12 Woodcreek                29.61   NWI  2 
 15 Jalivay, Ashley           11 River Valley             30.44   NWI  2 
 16 Kaur, Inderpreet          10 River Valley             30.48   NWI  2 
 17 Kaur, Harpreet            12 River Valley             30.92   NWI  2 
 18 Curry, Cheyenne           12 Antelope                 31.48   NWI  3 
 19 Johnson, Savannah         11 River Valley             31.60   NWI  2 
 20 Kang, Saman               12 Antelope                 32.09   NWI  3 
 21 Leyno, Alexus             11 River Valley             32.13   NWI  3 
 22 Vogt, Lillieann           11 Bella Vista              32.16   NWI  3 
 23 Coad, Catherine           11 River Valley             32.49   NWI  3 
 24 Kaur, Lovejot             11 River Valley             34.52   NWI  3 
 -- Kaur, Jasmine             12 River Valley                NT   NWI  3 
 -- Abe, Hanna                10 River Valley                NT   NWI  3 
 -- Chavez, Gabriela          11 River Valley                NT   NWI  3 
 
Event 32  Boys 200 Meter Dash Varsity
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 McMenamy, Josiah          11 River Valley             24.22   NWI  1 
  2 Butler, Jacob             10 Bella Vista              24.23   NWI  1 
  3 Neal, Chase               11 Woodcreek                24.56   NWI  2 
  4 Kopitske, Nicholas        12 Bella Vista              24.59   NWI  1 
  5 Thomason, Isiah           12 Antelope                 24.60   NWI  1 
  6 Buys, Carson               9 Antelope                 24.62   NWI  2 
  7 Pontes, Jacob             10 Woodcreek                24.73   NWI  1 
  8 Astor, Ethan              12 Woodcreek                24.94   NWI  1 
  9 Harriman, Gannon          10 Woodcreek                25.03   NWI  2 
  9 Siguenza, Rai             11 Antelope                 25.03   NWI  2 
 11 Huddleston, Jerry         10 Antelope                 25.04   NWI  1 
 12 Haas, John                10 Woodcreek                25.31   NWI  1 
 13 Totman, Collin             9 River Valley             25.36   NWI  2 
 14 Baker, George              9 River Valley             25.41   NWI  1 
 15 O’roy, Jaelen           10 Antelope                 25.42   NWI  3 
 16 Key-Anderson, Jamele      12 Antelope                 25.46   NWI  2 
 17 Waterman, Jacob           12 Woodcreek                25.85   NWI  2 
 18 Stanford, Noah            10 River Valley             25.96   NWI  3 
 19 Chow, Jake                11 Bella Vista              26.23   NWI  3 
 20 Heinrich, Jared           12 Bella Vista              26.91   NWI  4 
 21 Takhar, Shaun             11 River Valley             27.00   NWI  3 
 22 Alikhan, Ilias            11 Antelope                 27.16   NWI  4 
 23 Singh, Harkirat           11 River Valley             27.42   NWI  3 
 24 Chacon, Juan              12 River Valley             27.56   NWI  4 
 25 Graham, Destin            11 River Valley             28.33   NWI  4 
 26 Simpson, Carsen           12 River Valley             28.41   NWI  3 
 27 Kiolbassa, Russell        11 Antelope                 28.49   NWI  4 
 28 Vargas, Matthew           12 Woodcreek                29.07   NWI  4 
 -- Smith, Nathan             11 River Valley                NT   NWI  4 
 -- Gray-Greene, Westley      11 Bella Vista                 NT   NWI  4 
 -- Greenwell, Tyson          11 Woodcreek                   NT   NWI  2 
 -- Fernandez, Adonis         11 Antelope                    NT   NWI  3 
 -- Brown, Kedrian            12 Antelope                    NT   NWI  2 
 -- Bair, Benjamin            12 Woodcreek                   NT   NWI  3 
 -- Yang, Johnathan            9 River Valley                NT   NWI  3 
 
Event 33  Girls 3200 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Baade, Chloe               9 Bella Vista           12:55.38  
  2 Wooden, Sydney            10 Bella Vista           14:17.51  
  3 Shah, Priya               10 Bella Vista           15:52.41  
 
Event 34  Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rasmussen, Abigail        12 Bella Vista           12:47.04  
  2 Swenson, Leila             9 Bella Vista           12:48.15  
  3 Childs, McKenzie           9 Bella Vista           12:48.66  
  4 Ramirez Villa, Evelyn     11 River Valley          13:22.05  
  5 Kidd, Faith               11 Bella Vista           14:18.07  
  6 Cutts, Samantha           12 Bella Vista           14:39.54  
 
Event 35  Boys 3200 Meter Run Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Marlatt, Bruce            10 Bella Vista           10:26.14  
  2 LaRoe, Ben                10 Bella Vista           10:27.71  
  3 Harrod, Connor            10 Bella Vista           10:58.75  
  4 Grimaldi, Keegan          10 Antelope              11:14.18  
  5 Richards, Jackson          9 Antelope              11:22.35  
  6 Lorence, William          10 Bella Vista           11:36.82  
  7 Prasad-Brown, Travis       9 River Valley          12:06.45  
  8 Maksimovich, Andrew       10 Antelope              12:23.77  
  9 Aulakh, Sukhpreet         10 Antelope              13:07.52  
 10 Seaman, Jaden              9 Antelope              13:24.76  
 11 Haydon, Daniel            10 River Valley          14:06.19  
 -- DiGiordano, Michael       10 Antelope                    NT  
 -- Hymas, Evan               10 Bella Vista                 NT  
 -- Gonzalez, Isidro           9 River Valley                NT  
 
Event 36  Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 King, Damian              12 Bella Vista           10:11.33  
  2 Cochran, Spencer          12 Bella Vista           10:16.58  
  3 King, Tristan             12 Bella Vista           10:18.34  
  4 Conwell, Zachary          12 Bella Vista           10:20.81  
  5 Lacey, Sean                9 Bella Vista           10:25.18  
  6 Ledezma, Jose              9 River Valley          10:33.42  
  7 Thibideau, Holden         11 Bella Vista           11:32.59  
 -- Pureco, Emiliano          11 River Valley                NT  
 -- Manley, Evan              11 Bella Vista                 NT  
 
Event 37  Girls 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Woodcreek  'A'                                      4:38.94  
     1) Delgado, Sara 9                 2) Hunter, Lexi 10                
     3) Erin, Darneille 9               4) Curtis, Gracie 9               
  2 Bella Vista  'A'                                    4:49.10  
     1) Brenner, Audrey 10              2) Crichton, Shaelyn 9            
     3) Gallegos, Victoria 10           4) Hernandez, Lucia 9             
  3 River Valley  'A'                                   5:13.21  
     1) Dosanjh, Gurveen 9              2) Goss, Caura 10                 
     3) Kaur, Sukhmanpreet 9            4) Pena, Genesis 10               
 
Event 38  Boys 4x400 Meter Relay Frosh/Soph
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Woodcreek  'A'                                      3:44.90  
     1) Tucker, Jackson 10              2) Colosimo, Matthew 9            
     3) Halford, Jasper 10              4) Herkenrath, DJ 9               
  2 Bella Vista  'A'                                    3:53.14  
     1) Carter, Crishon 10              2) Sunzeri, Kevin 10              
     3) Schurr, Jeremiah 9              4) Shaw, Elijah 9                 
  3 Bella Vista  'B'                                   x4:08.95  
     1) Biddlecomb, Edward 10           2) Li, Aaron 10                   
     3) Norton, Jacob 10                4) Sanchez Torres, Gilbert 9      
  4 Antelope  'A'                                       4:20.08  
     1) Seetahal, Brandon 9             2) Cole, Cameron 9                
     3) Little, Wlliam 9                4) Brown, Kasai 9                 
  5 River Valley  'A'                                   4:35.73  
     1) Arana, Pablo 9                  2) Boyal, Simranjit 9             
     3) Gonzalez, Isidro 9              4) Sanghu, Amit 9                 
 -- Woodcreek  'B'                                           NT  
     1) Green, Austin 10                2) Abel, Ryan 9                   
     3) Osborne, Austin 9               4) Osborne, Colby 9               
 
Event 39  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Woodcreek  'A'                                      4:09.75  
     1) Sandoval, Alex 12               2) Blankenship, CJ 12             
     3) Heywood, Valerie 12             4) McKee, Melina 10               
  2 River Valley  'A'                                   5:00.66  
     1) Kaur, Harpreet 12               2) Kaur, Inderpreet 10            
     3) Johnson, Savannah 11            4) Conine (Holland), Sarah 11     
  3 Woodcreek  'B'                                     x5:05.01  
     1) Bryant, Kailee 11               2) Evans, Maiya 12                
     3) Mendez, Raquel 11               4) Torres, Jacky 11               
 -- Bella Vista  'A'                                         NT  
     1) Chilcutt, Isabella 9            2) Unterholzner, Sarah 10         
     3) Holmes, Grace 12                4) Bartlett, Haley 11             
 
Event 40  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Antelope  'A'                                       3:40.33  
     1) Ford, Amiel 11                  2) Thomason, Isiah 12             
     3) Huddleston, Jerry 10            4) Buys, Carson 9                 
  2 Woodcreek  'A'                                      3:41.62  
     1) Waterman, Jacob 12              2) Harriman, Gannon 10            
     3) DiPentino, Anthony 11           4) Reeves, Lucas 11               
  3 River Valley  'A'                                   3:55.77  
     1) Baker, George 9                 2) Franco, Diego 11               
     3) Yang, Johnathan 9               4) Sandhar, Saahil 12             
 -- Woodcreek  'B'                                           NT  
     1) Bair, Benjamin 12               2) Diaz, Julian 12                
     3) Cuison, Vicente 11              4) Cordova, Luke 12               
 -- Bella Vista  'A'                                         NT  
     1) Kopitske, Nicholas 12           2) Buckerfield, Will 11           
     3) Crummett, Jacob 11              4) Anderson, Cameron 12           
 -- Bella Vista  'B'                                         NT  
     1) Albor, Bryan 11                 2) Harlow, Dakota 11              
     3) Bradford, Sean 12               4) Vargas, Diego 11               
 
Event 41  Boys High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Schitea, Michael          12 Woodcreek              5-06.00  
  2 Kyambadde, David          12 River Valley           5-04.00  
  3 Wilie, Ethan              12 Woodcreek             J5-04.00  
  4 Stephens, Ryan            10 Bella Vista           J5-04.00  
  5 Dahlen, Bryce             12 River Valley           5-02.00  
  6 White, Deonte'            12 Antelope               4-10.00  
  7 Smith, Nathan             11 River Valley          J4-10.00  
 -- Stanford, Noah            10 River Valley                NH  
 -- Stinson, Salvatore        12 Antelope                    NH  
 -- Neal, Chase               11 Woodcreek                   NH  
 -- White, Tyler              11 Bella Vista                 NH  
 
Event 42  Boys Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McMenamy, Josiah          11 River Valley          11-06.00  
  2 Cordova, Luke             12 Woodcreek             11-00.00  
  3 Chima, Pavandeep          12 River Valley           9-00.00  
  4 Alikhan, Ilias            11 Antelope               8-00.00  
 -- Cardoza, Luis             11 River Valley                NH  
 -- Cuison, Vicente           11 Woodcreek                   NH  
 -- Marroquin, Dennis         11 Woodcreek                   NH  
 
Event 43  Boys Long Jump Varsity
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Strelchik, Dennis         12 Bella Vista           20-11.50   NWI 
  2 Singh, Abhishek           12 River Valley          19-11.50   NWI 
  3 McMenamy, Josiah          11 River Valley          19-08.50   NWI 
  4 Panlilio, Tyler           11 Woodcreek             19-07.00   NWI 
  4 Neal, Chase               11 Woodcreek             19-07.00   NWI 
  6 Kyambadde, David          12 River Valley          19-01.50   NWI 
  7 Knight, Jason             12 Bella Vista           18-07.00   NWI 
  8 Brown, Kedrian            12 Antelope              17-06.00   NWI 
  9 Schitea, Michael          12 Woodcreek             17-04.00   NWI 
 10 Tkachuk, Daniel           11 Bella Vista           16-11.50   NWI 
 11 Hoedt, Will               11 Antelope              16-06.00   NWI 
 12 Duenhoelter, Alex         11 Woodcreek             16-03.50   NWI 
 13 Fountain, Josh            12 Woodcreek             16-02.00   NWI 
 14 Sharif, Muntaha           11 Antelope              15-01.00   NWI 
 15 Louie, Dylan              11 Woodcreek             14-11.50   NWI 
 16 Williams, Jaylin          12 River Valley          14-01.00   NWI 
 17 White, Tyler              11 Bella Vista           13-05.50   NWI 
 -- White, Deonte'            12 Antelope                    ND   NWI 
 -- Stinson, Salvatore        12 Antelope                    ND   NWI 
 -- Totman, Collin             9 River Valley                ND   NWI 
 -- Takhar, Shaun             11 River Valley                ND   NWI 
 
Event 44  Boys Triple Jump Varsity
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Strelchik, Dennis         12 Bella Vista           41-04.00   NWI 
  2 Knight, Jason             12 Bella Vista           40-08.00   NWI 
  3 Panlilio, Tyler           11 Woodcreek             39-03.00   NWI 
  4 Brown, Kedrian            12 Antelope              37-04.00   NWI 
  5 Schitea, Michael          12 Woodcreek             37-00.00   NWI 
  6 Fountain, Josh            12 Woodcreek             35-08.00   NWI 
  7 Frank, Brian              11 Antelope              35-04.00   NWI 
  8 Hoedt, Will               11 Antelope              34-02.00   NWI 
  9 Duenhoelter, Alex         11 Woodcreek             33-11.00   NWI 
 10 Sharif, Muntaha           11 Antelope              33-08.00   NWI 
 11 Gibson, Johnathan         11 River Valley          32-08.00   NWI 
 -- Singh, Abhishek           12 River Valley                ND   NWI 
 -- Williams, Jaylin          12 River Valley                ND   NWI 
 
Event 45  Boys Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hvidsten, Nicholas        12 Bella Vista           45-07.00  
  2 Gilmer-Wren, Chris        12 Bella Vista           45-01.00  
  3 Ellis, Collin             12 Woodcreek             45-00.00  
  4 Barriga, Joshua           12 River Valley          42-07.00  
  5 Morales, Daniel           11 River Valley          38-10.00  
  6 Haskovic, Aldino          12 Bella Vista           38-09.50  
  7 Barron, Jesus             11 Woodcreek             38-06.00  
  8 Evans, Malik              11 Woodcreek             36-10.00  
  9 Abdullah, Dean            10 Antelope              36-08.00  
 10 Coltharp, Jaden           11 Woodcreek             36-05.50  
 11 Erskine, Grayson          12 Woodcreek             36-03.25  
 12 Wilie, Ethan              12 Woodcreek             34-05.50  
 13 Rockenstein, Matthew      12 River Valley          33-08.00  
 14 Louie, Dylan              11 Woodcreek             33-06.50  
 15 Peri, Adam                11 Woodcreek             33-02.00  
 16 Frank, Brian              11 Antelope              32-10.50  
 17 Mattu, Karnvir            12 River Valley          32-07.00  
 18 Sanchez, Spencer          11 Woodcreek             32-00.00  
 19 Bohmann, Ethan            11 River Valley          31-08.00  
 20 Tokos, Justin             11 River Valley          29-09.50  
 21 Chavez, Joshua            11 Woodcreek             29-08.00  
 22 Balderas, Chris           12 Bella Vista           29-07.00  
 23 Dhot, Sameer              12 River Valley          28-10.00  
 24 Snider, Will              12 Bella Vista           27-09.50  
 25 Medina, Xavier            12 Bella Vista           27-02.00  
 26 Jimenez, Nikolas          12 Woodcreek             26-06.00  
 -- Mustazza, Ben             12 Antelope                    ND  
 -- Vargas, Rafael            12 Antelope                    ND  
 
Event 46  Boys Discus Throw Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gilmer-Wren, Chris        12 Bella Vista             133-04  
  2 Morales, Daniel           11 River Valley            113-04  
  3 Rockenstein, Matthew      12 River Valley            113-02  
  4 Barriga, Joshua           12 River Valley            110-04  
  5 Erskine, Grayson          12 Woodcreek            105-03.50  
  6 Abdullah, Dean            10 Antelope                104-02  
  7 Ellis, Collin             12 Woodcreek               101-01  
  8 Snider, Will              12 Bella Vista             100-05  
  9 Barron, Jesus             11 Woodcreek                96-08  
 10 Chavez, Joshua            11 Woodcreek             95-07.50  
 11 Wilie, Ethan              12 Woodcreek             94-04.50  
 12 Hvidsten, Nicholas        12 Bella Vista              93-00  
 13 Louie, Dylan              11 Woodcreek                90-05  
 14 Peri, Adam                11 Woodcreek                85-09  
 15 Frank, Brian              11 Antelope                 85-00  
 16 Mattu, Karnvir            12 River Valley             81-08  
 17 Tokos, Justin             11 River Valley             78-03  
 18 Evans, Malik              11 Woodcreek                75-04  
 19 Balderas, Chris           12 Bella Vista           74-02.50  
 20 Medina, Xavier            12 Bella Vista              72-08  
 21 Dhot, Sameer              12 River Valley             72-01  
 22 Huddleston, Alex          12 Antelope                 70-08  
 23 Bohmann, Ethan            11 River Valley             63-07  
 24 Jimenez, Nikolas          12 Woodcreek                61-04  
 25 Sanchez, Spencer          11 Woodcreek                59-10  
 -- Haskovic, Aldino          12 Bella Vista                 ND  
 -- Mustazza, Ben             12 Antelope                    ND  
 -- Coltharp, Jaden           11 Woodcreek                   ND  
 
Event 47  Girls High Jump Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Chilcutt, Isabella         9 Bella Vista            5-04.00  
  2 Rasmussen, Isabelle        9 Bella Vista            4-10.00  
  3 Unterholzner, Sarah       10 Bella Vista            4-08.00  
  4 Dang, Jade                11 Antelope               4-06.00  
  5 Nielsen, Gianna           11 Woodcreek             J4-06.00  
  6 McLeod, Eloise            12 Antelope               4-04.00  
  7 Kaur, Jasmine             12 River Valley           4-00.00  
  8 Sines, Stacia             11 River Valley           3-10.00  
  8 Anderson, Macy            11 Woodcreek              3-10.00  
 10 Coad, Catherine           11 River Valley          J3-10.00  
 -- Hanson, Isabella          11 River Valley                NH  
 
Event 48  Girls Pole Vault Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kirkpatrick, Aaliyah      12 Bella Vista            8-00.00  
  2 Rogers, Rachel            12 Bella Vista            7-06.00  
  3 Wagner, Dallaney          11 Bella Vista            7-00.00  
  4 Sines, Stacia             11 River Valley           6-00.00  
  4 Abe, Hanna                10 River Valley           6-00.00  
  6 Anderson, Macy            11 Woodcreek             J6-00.00  
 -- Robinson, Anaya           12 Woodcreek                   NH  
 -- Rosefield, Delaney        11 Bella Vista                 NH  
 -- Davis, Riley              12 Woodcreek                   NH  
 -- Leyno, Alexus             11 River Valley               DNF  
 
Event 49  Girls Long Jump Varsity
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Barthel, Emma             12 Bella Vista           17-00.50   NWI 
  2 Pantis, Zoe               12 Bella Vista           15-09.00   NWI 
  3 Dismukes, Reyna           10 Bella Vista           15-07.50   NWI 
  4 Jordan, Angel             11 Antelope              14-04.00   NWI 
  5 Hagen, Genevieve          12 River Valley          14-01.50   NWI 
  6 Montalvo, Eliana           9 River Valley          14-01.00   NWI 
  7 Rasmussen, Isabelle        9 Bella Vista           13-09.00   NWI 
  8 Ramirez Villa, Evelyn     11 River Valley          13-04.00   NWI 
  9 Dang, Jade                11 Antelope              13-02.00   NWI 
 10 Davis, Riley              12 Woodcreek             12-09.00   NWI 
 11 Jalivay, Ashley           11 River Valley          12-07.50   NWI 
 12 Hanson, Isabella          11 River Valley          12-06.00   NWI 
 12 Bartlett, Haley           11 Bella Vista           12-06.00   NWI 
 14 Luna, Jennifer            11 River Valley          12-00.50   NWI 
 15 Nielsen, Gianna           11 Woodcreek             11-09.50   NWI 
 16 McLeod, Eloise            12 Antelope              11-08.00   NWI 
 17 Anderson, Macy            11 Woodcreek             10-00.50   NWI 
 18 Johnson, Savannah         11 River Valley           9-11.00   NWI 
 -- Torpey, Lillian           12 Bella Vista                 ND   NWI 
 
Event 50  Girls Triple Jump Varsity
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Radcliff, Rachel          10 Bella Vista           35-06.50   NWI 
  2 Miller, Amber             11 Woodcreek             31-03.00   NWI 
  3 Nielsen, Gianna           11 Woodcreek             30-10.00   NWI 
  4 Luna, Jennifer            11 River Valley          27-11.00   NWI 
  5 Hanson, Isabella          11 River Valley          27-10.00   NWI 
  6 Kaur, Lovejot             11 River Valley          27-08.00   NWI 
  7 Grafton, Jordan           12 Bella Vista           25-10.00   NWI 
 -- Torpey, Lillian           12 Bella Vista                 ND   NWI 
 -- McLeod, Eloise            12 Antelope                    ND   NWI 
 -- Anderson, Macy            11 Woodcreek                   ND   NWI 
 
Event 51  Girls Shot Put Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Po'oi, Lisa               12 River Valley          34-00.00  
  2 Dines-Kato, Taylor        11 Woodcreek             28-11.00  
  3 Mann, Julia                9 Bella Vista           28-00.00  
  4 Adams, Shanna             11 Woodcreek             27-00.00  
  5 Borrayo, Jazmin           12 River Valley          22-11.00  
  6 Williamson, Montana       11 River Valley          22-06.00  
  7 Arango-Webb, Eva          12 Bella Vista           21-08.50  
  8 Rosso, Isabella           12 Woodcreek             21-07.50  
  9 Swanson, HannahGrace      12 Antelope              21-05.00  
 10 Romero, Jennifer          12 River Valley          21-00.50  
 11 Aka, Regina               10 Bella Vista           20-11.00  
 12 Daack, Emily              11 Woodcreek             19-11.50  
 -- Collazo, Maria            11 River Valley                ND  
 -- Farmer, Samantha          12 River Valley                ND  
 -- Oseguera, Anabel          12 River Valley                ND  
 -- Paiva, Dylaina            11 Antelope                    ND  
 
Event 52  Girls Discus Throw Varsity
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Po'oi, Lisa               12 River Valley             85-09  
  2 Dines-Kato, Taylor        11 Woodcreek                71-10  
  3 Mann, Julia                9 Bella Vista              70-10  
  4 Arango-Webb, Eva          12 Bella Vista              69-10  
  5 Swanson, HannahGrace      12 Antelope                 68-02  
  6 Aka, Regina               10 Bella Vista              67-08  
  7 Williamson, Montana       11 River Valley             63-09  
  8 Adams, Shanna             11 Woodcreek                63-01  
  9 Daack, Emily              11 Woodcreek                62-00  
 10 Rosso, Isabella           12 Woodcreek                58-01  
 11 Borrayo, Jazmin           12 River Valley             53-09  
 12 Romero, Jennifer          12 River Valley             45-04  
 -- Collazo, Maria            11 River Valley                ND  
 -- Oseguera, Anabel          12 River Valley                ND  
 -- Farmer, Samantha          12 River Valley                ND  
 -- Paiva, Dylaina            11 Antelope                   DNF  
 
Event 53  Boys High Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wilie, Aydan              10 Woodcreek              5-06.00  
  2 Osborne, Austin            9 Woodcreek              5-00.00  
  2 Berry, Zach               10 Woodcreek              5-00.00  
  4 Watson, Hakeim             9 Antelope              J5-00.00  
  5 Driffin, Maxime            9 Antelope              J5-00.00  
  6 Earls, Isaiah              9 Woodcreek             J5-00.00  
  7 Fox, Dylan                 9 Woodcreek              4-08.00  
  8 Robinson, Quinton          9 Woodcreek             J4-08.00  
 -- Bodyfelt, Tucker           9 Woodcreek                   NH  
 -- Walker, Jaelen             9 Woodcreek                   NH  
 -- White, Elijah              9 Antelope                    NH  
 
Event 54  Boys Pole Vault Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Robinson, Quinton          9 Woodcreek              9-00.00  
  2 Khoshnoodi, Saeid         10 Bella Vista            8-06.00  
  3 McIntire, Zachary          9 River Valley          J8-06.00  
  4 Coker, Brian               9 Bella Vista            8-00.00  
  5 Dinin, Kyle                9 Bella Vista           J8-00.00  
  6 Walker, Jaelen             9 Woodcreek              7-00.00  
  6 Jensen, Colby              9 Bella Vista            7-00.00  
  8 Madrigal, Andrew           9 Bella Vista           J7-00.00  
 -- Earls, Isaiah              9 Woodcreek                   NH  
 -- Waterman, Ethan            9 Woodcreek                   NH  
 -- Walker, Bailey             9 Woodcreek                   NH  
 
Event 55  Boys Long Jump Frosh/Soph
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Driffin, Maxime            9 Antelope              17-03.50   NWI 
  2 Dinin, Kyle                9 Bella Vista           16-02.50   NWI 
  3 Fox, Dylan                 9 Woodcreek             16-02.00   NWI 
  4 Schurr, Jeremiah           9 Bella Vista           15-08.00   NWI 
  5 Tutupoly, Benjamin         9 Antelope              14-09.50   NWI 
  6 Wright, Noah               9 Bella Vista           13-09.50   NWI 
  7 Fountain, Zach            10 Woodcreek             12-07.50   NWI 
  8 Miller, Justin            10 Antelope              12-02.50   NWI 
  9 Bodyfelt, Tucker           9 Woodcreek             11-11.00   NWI 
 -- Butler, Tony               9 River Valley                ND   NWI 
 -- McIntire, Zachary          9 River Valley                ND   NWI 
 -- White, Elijah              9 Antelope                    ND   NWI 
 -- Peoples, Derrion           9 River Valley                ND   NWI 
 -- McCoy, Noah               10 Antelope                    ND   NWI 
 -- Watson, Hakeim             9 Antelope                    ND   NWI 
 -- Stone, Ben                10 Woodcreek                   ND   NWI 
 -- Cabatingan, Joaquin       10 Bella Vista                 ND   NWI 
 -- Joab, Joshua               9 Bella Vista                 ND   NWI 
 -- Santos, Ryan               9 Woodcreek                   ND   NWI 
 -- Ly, Jefery                10 Woodcreek                   ND   NWI 
 
Event 56  Boys Triple Jump Frosh/Soph
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Driffin, Maxime            9 Antelope              36-09.00   NWI 
  2 Dinin, Kyle                9 Bella Vista           34-10.00   NWI 
  3 Fox, Dylan                 9 Woodcreek             33-03.00   NWI 
  4 Schurr, Jeremiah           9 Bella Vista           32-01.00   NWI 
  5 McIntire, Zachary          9 River Valley          30-06.00   NWI 
  6 Fountain, Zach            10 Woodcreek             30-04.00   NWI 
 -- Peoples, Derrion           9 River Valley                ND   NWI 
 -- McCoy, Noah               10 Antelope                    ND   NWI 
 
Event 57  Boys Shot Put Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wilie, Aydan              10 Woodcreek             38-02.00  
  2 Coronado-Zamudio, Harley  10 Woodcreek             37-00.00  
  3 Pibal, Aspen              10 Woodcreek             36-04.50  
  4 Hill, Drake                9 Woodcreek             35-00.50  
  5 Robinson, Nicodemus       10 Antelope              32-08.00  
  6 Moore, Joshua              9 Antelope              31-00.50  
  7 Hatfield, Tate            10 Woodcreek             31-00.00  
  8 Matthews, Jason            9 Bella Vista           30-01.00  
  9 Miller, Justin            10 Antelope              27-04.00  
 10 Mendoza, Hugo              9 River Valley          26-06.00  
 11 Becerra, Cristian          9 River Valley          22-03.50  
 12 Kahlon, Jagnoor            9 River Valley          21-00.00  
 13 Kang, Karanvir            10 River Valley          20-00.00  
 -- McCoy, Noah               10 Antelope                    ND  
 -- Ramirez, Jose              9 River Valley                ND  
 
Event 58  Boys Discus Throw Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Pibal, Aspen              10 Woodcreek               114-06  
  2 Robinson, Nicodemus       10 Antelope                 99-02  
  3 Moore, Joshua              9 Antelope                 87-06  
  4 Wilie, Aydan              10 Woodcreek                86-07  
  5 Mendoza, Hugo              9 River Valley             84-02  
  6 Hill, Drake                9 Woodcreek                77-06  
  7 Matthews, Jason            9 Bella Vista              73-08  
  8 Coronado-Zamudio, Harley  10 Woodcreek                72-10  
  9 Hatfield, Tate            10 Woodcreek                68-03  
 10 Miller, Justin            10 Antelope                 67-03  
 11 Kahlon, Jagnoor            9 River Valley             57-09  
 12 Kang, Karanvir            10 River Valley             51-03  
 13 Becerra, Cristian          9 River Valley             41-00  
 -- Ramirez, Jose              9 River Valley                ND  
 -- McCoy, Noah               10 Antelope                    ND  
 
Event 59  Girls High Jump Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Woosley, Emily             9 Bella Vista            4-04.00  
  2 Debia, Keila               9 Bella Vista            4-02.00  
  3 Kaff, Katherine            9 Woodcreek              3-10.00  
 -- Barez, Sitara             10 Antelope                    NH  
 
Event 60  Girls Pole Vault Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wright, Shae               9 Bella Vista            7-00.00  
  2 Debia, Keila               9 Bella Vista            6-00.00  
  3 Browning, Caitlyn         10 Bella Vista           J6-00.00  
 -- O'Brien, Kathleen          9 Bella Vista                 NH  
 -- Asper, Josephine           9 Bella Vista                 NH  
 -- Alvarado, Caitlyn          9 Bella Vista                 NH  
 -- Souza, Alicia              9 Woodcreek                   NH  
 -- Russell, Hli Xia           9 Woodcreek                   NH  
 -- Godschalk, Trinity         9 Bella Vista                 NH  
 -- Robinson, Zipporah        10 Bella Vista                 NH  
 -- Tyler, Walter              9 Woodcreek                   NH  
 -- Lopez, Sasha              10 Bella Vista                DNF  
 -- Davidoff, Nicole           9 Bella Vista                DNF  
 
Event 61  Girls Long Jump Frosh/Soph
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Senali, Edirisinghe        9 Woodcreek             14-11.00   NWI 
  2 McNeal, Morgan            10 Antelope              12-11.50   NWI 
  3 Barez, Sitara             10 Antelope              11-06.00   NWI 
  4 Kaff, Katherine            9 Woodcreek             11-05.50   NWI 
  5 Souza, Alicia              9 Woodcreek             11-05.00   NWI 
  6 Duran, Christina           9 Antelope              11-02.00   NWI 
  7 Samrai, Auria             10 River Valley          10-07.00   NWI 
  8 Woosley, Emily             9 Bella Vista            9-09.00   NWI 
  9 Harris, Kate              10 River Valley           9-03.50   NWI 
 -- Duran, Amber              11 Antelope                    ND   NWI 
 
Event 62  Girls Triple Jump Frosh/Soph
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Senali, Edirisinghe        9 Woodcreek             29-09.00   NWI 
  2 McNeal, Morgan            10 Antelope              29-00.00   NWI 
  3 Harris, Kate              10 River Valley          26-08.00   NWI 
  4 Kaff, Katherine            9 Woodcreek             26-02.00   NWI 
 -- Duran, Amber              11 Antelope                    ND   NWI 
 -- Gross, Caroline           10 Bella Vista                 ND   NWI 
 -- Samrai, Auria             10 River Valley                ND   NWI 
 
Event 63  Girls Shot Put Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lee, Katelyn              10 Woodcreek             28-11.50  
  2 Witcher, Noelle           10 Antelope              27-06.50  
  3 Tyler, Walter              9 Woodcreek             26-02.00  
  4 Lezama, Angie             10 Woodcreek             22-09.00  
  5 Rodriguez, Jada           10 River Valley          22-03.50  
  6 Erickson, Brooklyn        10 Woodcreek             20-04.00  
  7 Rufus, Nassarine          10 Bella Vista           18-04.00  
  8 Sharma, Sachi             10 River Valley          17-07.50  
  9 Bhardwaj, Maansi          10 River Valley          15-03.50  
 -- Wilbon, Dominique          9 Bella Vista                 ND  
 -- Stanley, Emily            10 Woodcreek                   ND  
 
Event 64  Girls Discus Throw Frosh/Soph
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lee, Katelyn              10 Woodcreek                78-09  
  2 Witcher, Noelle           10 Antelope                 73-08  
  3 Tyler, Walter              9 Woodcreek                63-09  
  4 Wilbon, Dominique          9 Bella Vista              60-08  
  5 Rodriguez, Jada           10 River Valley             58-06  
  6 Erickson, Brooklyn        10 Woodcreek                52-08  
  7 Lezama, Angie             10 Woodcreek                52-06  
  8 Rufus, Nassarine          10 Bella Vista              47-01  
  9 Sharma, Sachi             10 River Valley             43-02  
 10 Bhardwaj, Maansi          10 River Valley             35-00  
 -- Stanley, Emily            10 Woodcreek                   ND